Urocza kawiarnia położona wśród uliczek Starego Miasta w Głogowie.
Łatwo do niej trafić idąc śladem ludzi tłumnie do niej ciągnących.
Pastelowe,przytulne wnętrze zachęca do odpoczynku na miękkiej sofie,a w sezonie wiosna-jesień klienci mają możliwość raczyć się kawą i słodkościami na świeżym powietrzu w naszym równie przytulnym kawiarnianym ogródku.

Od czterech lat cieszymy ludzi domowymi wypiekami, najlepszą kawą w mieście oraz bogatym wyborem deserów lodowych przygotowywanych z sercem i pasją do słodyczy.
Dla tych, którzy chcą być fit kawiarnia serwuje sałatki ze świeżych owoców oraz soki, które wyciskamy wprost do szklanki, bez chemii i konserwantów.
Nasi klienci zakochują się w Słodkiej od pierwszego wejrzenia i już z nami zostają. Przesympatyczne pracownice kawiarni mają dla każdego uśmiech i miłe słowo tworząc miła,domową atmosferę, która sprawia że każdy chce tu wracać i zostać jak najdłużej. Tak więc grono naszych miłośników wciąż rośnie!

Kawiarnia została doceniona również w największym w Polsce branżowym konkursie Sweets&Coffe. Jury przyznało jej pierwsze miejsce w kategorii "Lodziarnia działająca indywidualnie". Jednak największą nagrodą jest dla nas uśmiechnięty i zadowolony klient, codziennie więc pracujemy na tą nagrodę i codziennie czujemy się nagradzani!