Jakość, Styl i Klasa

Pałac Bądzów
Zespół Pałacowo - Parkowy
im. Jana Witkowskiego

w Bądzowie to miejsce niezwykłe, wyrosłe z dziecięcego marzenia, pasji i rodzinnej tradycji. Miejsce, w którym historia przeplata się z nowoczesnością, styl z komfortem, jakość z klasą.

Położony z dala od miejskiego zgiełku Zespół Pałacowo - Parkowy Bądzów to pełna elegancji i wyjątkowej atmosfery enklawa, pozwalająca swoim gościom rozsmakować się w urokach życia toczącego się w rytmie czterech pór roku. W rytmie, który determinuje sposób spędzania czasu i rozkosze stołu.

Starannie urządzone i wysmakowane wnętrza, ciekawa architektura oraz otaczający pałac park sprzyjają wypoczynkowi i stanowią niezwykłą scenerię dla imprez okolicznościowych, spotkań rodzinnych i biznesowych.

Niekwestionowanym atutem bądzowskiego pałacu jest oferująca dania kuchni polskiej i europejskiej kuchnia. Opiera się ona na produktach pochodzących z przypałacowych ogrodów i zagród oraz sprawdzonych hodowli i upraw. Jest konsekwencją wieloletniej praktyki, wiedzy i poszukiwań ludzi z pasją, wyobraźnią i miłością do gotowania.

Pałac w Bądzowie to jakość, styl i klasa. To szacunek i indywidualne podejście do klienta. To hołd złożony marzeniu, pasji i tradycji. To miejsce, w którym zamiłowanie do tego, co piękne i naturalne, stało się stylem życia.

Do zobaczenia

w Zespole
Pałacowo - Parkowym
Bądzów

Odpocznij w zaciszu przytulnych pałacowych pokoi, skosztuj naszej tradycyjnej kuchni.
Wieczór w miłym towarzystwie w naszym barze.