Przyjęcia weselne

Restauracja
Restauracja

Restauracja pałacu Bądzów to miejsce niezwykłe, w którym spotka się pasja, doświadczenie i miłość do gotowania. W menu oferującym dania tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej królują potrawy bazujące na produktach najwyższej jakości. Pochodzą one z przypałacowych ogrodów i zagród oraz sprawdzonych hodowli i upraw, co daje gwarancję świeżości i wyjątkowego smaku. Ambicją bądzowskich kucharzy jest bowiem gotowanie zgodnie z naturą, porami roku i tradycyjnymi recepturami opartymi na sezonowych i nieprzetworzonych produktach, ziołach i przyprawach. Tradycyjny rosół z domowym makaronem, królik w śmietanie, pstrąg faszerowany ziołami czy gulasz z dzika to tylko niektóre z wyjątkowych propozycji pałacowego menu, które stanowią ucztę dla oczu i podniebienia, pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenia kulinarne i estetyczne.

Respektując i szanując diety bądzowskich gości, pałacowa kuchnia jest otwarta na nietypowe sugestie i wymagania. Na życzenie tworzone są dania, które nie znajdują się w oficjalnym menu.

Oprócz dbania o gości, pałacowa kuchnia zajmuje się obsługą cateringową imprez okolicznościowych dla klientów instytucjonalnych i prywatnych. Przygotowuje również bankiety zasiadane i stojące, koktajle, pikniki firmowe, lunche konferencyjne i śniadania biznesowe, przerwy kawowe, pikniki firmowe, imprezy plenerowe, spotkania integracyjne, gale, eventy oraz komunie, zaręczyny i wesela.

Do zobaczenia

w Zespole
Pałacowo - Parkowym
Bądzów

Odpocznij w zaciszu przytulnych pałacowych pokoi, skosztuj naszej tradycyjnej kuchni.
Wieczór w miłym towarzystwie w naszym barze.